DJ MARCO - Marcin Kubasiewicz.

Prowadzeniem imprez zajmuję się od ponad 20 lat, dzięki temu okresowi jestem w stanie Państwu zagwarantować że impreza poprowadzona przez moją osobę będzie w pełni udana a wspomnienia zostaną w Państwa pamięci na długi czas.

Na swym koncie mam szereg imprez dla wielu firm między innymi takich jak: Sellgros,Era,Plus,Glaxso,Husqvarna,Philips,Brenntag...itd.

Dysponuję sprzętem nagłośnieniowym oraz oświetleniowym niezależnie od wielkości lokalu oraz ilości ludzi. W swojej ofercie posiadam również profesjonalne karaoke oraz inne atrakcje takie jak telewizory plazmowe o przekątnej 42' na których mogą być wyświetlane Państwa fotografie z młodzieńczych lat bądź na bieżąco zdjęcia z imprezy.

Repertuar muzyczny jest dobierany i selekcjonowany indywidualnie pod wymagania klienta nawet najbardziej wymagającego. Przyjęcia weselne organizowane są wraz z pełnym prowadzeniem od przywitania do pożegnania poprzez zabawy np. oczepiny , toasty, zabawy oraz wiele innych według życzenia Państwa Młodych.

Imrezy które prowadzę to wesela, bankiety, bale, przyjęcia okolicznościowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, zabawy sylwestrowe oraz imprezy plenerowe.

Wieloletnie doświadczenie poprowadzenie imprez różnego gatunku od małych okolicznościowych po duże eventy sprawiło że mam umiejętność dostosowania się do wymagań każdego klienta.

Gram z "CD" tzn. oryginalne wersje utworów (oryginalni wykonawcy - nie covery!!!). Służę poradami w zakresie doboru sal bądź restauracji.

Dane Kontaktowe

Firma "Dj Marco"
Marcin Kubasiewicz

NIP 731 158 57 10
Regon 101291864

mBank 51 1140 2004 0000 3602 6784 7482

kontakt@djmarco.pl
Telefon 604 707 127